Εκπαιδευτικό προσωπικό

Διευθύντρια : Κορδοκονίδου Θεοδώρα, Φιλόλογος

Υποδιευθύντρια-Υποδιευθυντής :

Παπαδάτου Φιερούλα – Φιλόλογος

Χαρίτωνος Κωνσταντίνος, Φιλόλογος

Αγαπητοί Γονείς Κηδεμόνες των μαθητών/τριων του 2 ου Γυμνασίου Κομοτηνής.
Σας ανακοινώνουμε τις ώρες που οι εκπαιδευτικοί του σχολείου διαθέτουν για ενημέρωσή
σας σχετικά με τη φοίτηση των παιδιών σας.
Για να επικοινωνήσετε με τους εκπαιδευτικούς και να ενημερωθείτε μπορείτε να επισκεφθείτε ή να
τηλεφωνήσετε στο σχολείο τις ημέρες και τις ώρες που αναγράφονται στον πίνακα..
Προσπαθούμε για το καλύτερο στις δεδομένες συνθήκες για την ασφάλεια όλων.
Από τη Διεύθυνση

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ 
Κορδοκονίδου ΘεοδώραΦιλόλογοςΔευτέρα 3η, Τετάρτη 3η
Παπαδάτου ΦιερούλαΦιλόλογοςΔευτέρα 4η , Τετάρτη 3η
Χαρίτωνος ΚωνσταντίνοςΦιλόλογος Δευτέρα 3η, Πέμπτη 3η
Κατσανέβα Ελένη ΘεολόγοςΤετάρτη 4η, Παρασκευή 4η
Γκιβάλου ΕλένηΘεολόγοςΤετάρτη 6η
Ξενογιάννη Σοφία ΦιλόλογοςΔευτέρα 3η, Τρίτη 4η
Καραπούλη ΕυθυμίαΦιλόλογοςΔευτέρα 5η , Πέμπτη 4η
Παπαγιάννογλου Πόπη ΦιλόλογοςΤρίτη 3η , Πέμπτη 2η
Παπαγιάννογλου Αθηνά ΦιλόλογοςΔευτέρα 3η , Τρίτη 5η
Καρανικολίδου Πασχαλιά ΦιλόλογοςΔευτέρα 5η , Τετάρτη 2η
Τσαχουρίδης ΦίλιπποςΦιλόλογοςΤρίτη 4η, Πέμπτη 2η
Καραολάνη ΑντιγόνηΦιλόλογος Ε.ΑΤρίτη 2η, 5η
Ζάμπογλου ΈλεναΜαθηματικόςΔευτέρα 4η , Τετάρτη 5η
Μπάτζιου ΜαρίαΜαθηματικόςΤετάρτη 5η, Παρασκευή 5η
Πέλλα ΠαναγιώταΜαθηματικόςΔευτέρα 5η , Τετάρτη 3η
Κούτρας ΔήμοςΜαθηματικός Ε.ΑΔευτέρα 2η, Τρίτη 2η
Μυλωνάς ΕυάγγελοςΓεωλόγοςΔευτέρα 4η , Τρίτη 3η
Αμπατζιάνης ΠαντελήςΦυσικόςΤρίτη 2η, Παρασκευή 3η
Αθανασούλα ΑικατερίνηΒιολόγοςΔευτέρα 4η , Τετάρτη 3η
Αδαμίδου ΧρύσαΒιολόγος Ε.ΑΔευτέρα 3η , Τρίτη 3η
Σεϊτανίδου ΑναστασίαΓαλλικής φιλολογίαςΤετάρτη 4η, Πέμπτη 2η
Τσομπανούδη ΜαρίαΟικονομίαςΔευτέρα 4η, Πέμπτη 4η
Μπάτζιου ΜαρίναΑγγλικής Φιλολογίας Τετάρτη 4η, Παρασκευή 3η
Σιδερά ΕυανθίαΑγγλικής ΦιλολογίαςΠέμπτη 4η  
Κυριαζίδου Κυριακή Αγγλικής Φιλολογίας Δευτέρα 6η
Γκαμαράζη ΜαρίαΓερμανικής Φιλολογίας Τετάρτη 3η
Παπαχαραλάμπους ΖωήΓερμανικής Φιλολογίας Τρίτη 3η
Καφαλής ΧρήστοςΦυσικής Αγωγής Πέμπτη 3η, Παρασκευή 3η
Κατσαρίδης ΚωνσταντίνοςΦυσικής Αγωγής Δευτέρα 3η Τρίτη 3η
Σκόδρας Φώτης ΠληροφορικήςΤρίτη 5η , Παρασκευή 4η
Ζαβέρδα ΜαρίαΤεχνολόγοςΤρίτη 2η, Παρασκευή 4η
Πέτρογλου ΘεόδωροςΤεχνολόγοςΠέμπτη 3η
Καλεντζίδου ΕυθυμίαΜουσικόςΔευτέρα 3η, Τετάρτη 5η
Αμούτζας ΔημήτριοςΕΕΠ/ΕΒΠΤετάρτη 4η, Πέμπτη 3η

Ώρες
1η 8:15 – 9:00

2η 9:05 – 9:50

3η 10:00-10:45

4η 10:55-11:40

5η 11:50-12:35

6η 12:45-13:25

7η 13:30-14:10

Αφήστε μια απάντηση

Your email address will not be published.