Εκπαιδευτικό προσωπικό

Διευθυντής :Επταμηνιτάκης Θεόδωρος – Φυσικός

Υποδιευθύντριες :

Τσάντου Νίκη – Πληροφορικός

Παπαδάτου Φιερούλα – Φιλόλογος

Αγαπητοί Γονείς Κηδεμόνες των μαθητών/τριων του 2 ου Γυμνασίου Κομοτηνής.
Σας ανακοινώνουμε τις ώρες που οι εκπαιδευτικοί του σχολείου διαθέτουν για ενημέρωσή
σας σχετικά με τη φοίτηση των παιδιών σας. Λόγω των μέτρων ασφαλείας δεν είναι εφικτή
η επίσκεψή σας στο σχολείο εκτός εξαιρετικών περιπτώσεων.
Για να επικοινωνήσετε με τους εκπαιδευτικούς και να ενημερωθείτε μπορείτε να
τηλεφωνήσετε στο σχολείο τις ημέρες και τις ώρες που αναγράφονται στον πίνακα.
Επειδή κάποιες ημέρες το πρόγραμμα μπορεί να αλλάξει έκτακτα είναι προτιμότερο να
τηλεφωνείτε το πρωί στην γραμματεία να επιβεβαιώσετε την ώρα που μπορείτε να
επικοινωνήσετε με τους εκπαιδευτικούς.
Προσπαθούμε για το καλύτερο στις δεδομένες συνθήκες για την ασφάλεια όλων.
Από τη Διεύθυνση

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΩΡΕΣ ΓΟΝΕΩΝ 
Επταμηνιτάκης Θεόδωρος ΦυσικόςΔευτέρα 5η, Πέμπτη 2η
Τσάντου Νίκη ΠληροφορικήςΔευτέρα 3η , Πέμπτη 3η
Παπαδάτου Φιερούλα Φιλόλογος Δευτέρα 3η, Πέμπτη 3η
Κατσανέβα Ελένη ΘεολόγοςΔευτέρα 4η , Τετάρτη 4η
Κοτένογλου ΜαρίαΘεολόγοςΤρίτη 4η
Ξενογιάννη Σοφία ΦιλόλογοςΤρίτη 4η, Πέμπτη 3η
Καραπούλη ΕυθυμίαΦιλόλογοςΤρίτη 2η , Τετάρτη 4η
Παπαγιάννογλου Πόπη ΦιλόλογοςΔευτέρα 4η , Τετάρτη 4η
Παπαγιάννογλου Αθηνά Φιλόλογος Πέμπτη 4η , Παρασκευή 5η
Καρανικολίδου Πασχαλιά ΦιλόλογοςΔευτέρα 4η , Τρίτη 6η
Θηβαίου Κωνσταντία ΦιλόλογοςΔευτέρα 5η, Πέμπτη 4η
Καλαΐδου ΕλένηΦιλόλογοςΤρίτη 5η, Τετάρτη 3η
Σοκόλοβα Κριστίνα ΜαθηματικόςΔευτέρα 5η , Τετάρτη 5η
Ζάμπογλου Έλενα ΜαθηματικόςΤρίτη 3η , Τετάρτη 3η
Μπάτζιου Μαρία ΜαθηματικόςΤρίτη 4η , Παρασκευή 4η
Πυργίδου ΣοφίαΕικαστικώνΤετάρτη 5η, Πέμπτη 5η
Κούτρας ΔήμοςΜαθηματικός Ε.ΑΔευτέρα 5η , Τρίτη 5η
Νάκου ΕυαγγελίαΒιολόγοςΔευτέρα 4η, Παρασκευή 3η
Μυλωνάς ΕυάγγελοςΓεωλόγος Δευτέρα 6η , Παρασκευή 3η
Αμπατζιάνης ΠαντελήςΦυσικόςΔευτέρα 2η , Τρίτη 4η
Αδαμίδου ΧρύσαΒιολόγος Ε.ΑΔευτέρα 5η, Τρίτη 4η
Τσομπανούδη ΜαρίαΟικονομίαςΤρίτη 3η,Παρασκευή 2η
Σεϊτανίδου Αναστασία Γαλλικής Φιλολογίας  Τετάρτη 4η, Παρασκευή 3η
Σαλπιγγίδου ΣοφίαΑγγλικής ΦιλολογίαςΔευτέρα 3η, Τρίτη 4η  
Μανάκα ΜαρίαΑγγλικής ΦιλολογίαςΔευτέρα 4η
Γκαμαράζη ΜαρίαΓερμανικής Φιλολογίας Τρίτη 5η, Παρασκευή 6η
Παπαχαραλάμπους ΖωήΓερμανικής Φιλολογίας Τρίτη 1η
Καφαλής ΧρήστοςΦυσικής Αγωγής Δευτέρα 3η , Πέμπτη 3η
Ντάρα ΔήμητραΦυσικής Αγωγής Παρασκευή 4η
Ζαβέρδα ΜαρίαΤεχνολόγος Πέμπτη 4η , Παρασκευή 3η
Ιακωβίδου ΚαρολίναΤεχνολόγος Δευτέρα 5η
Χιλίκ ΜουσταφάΙεροδιδάσκαλοςΔευτέρα 4η,Πέμπτη 5η
Σκόδρας ΦώτηςΠληροφορικήςΤρίτη 3η, Παρασκευή 4η
Δελή Θεοδοσία ΜουσικόςΤετάρτη 4η, Πέμπτη 3η

Ώρες
1η 8:15 – 9:00

2η 9:05 – 9:50

3η 10:00-10:45

4η 10:55-11:40

5η 11:50-12:35

6η 12:45-13:25

7η 13:30-14:10

Αφήστε μια απάντηση

Your email address will not be published.